رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

رییس اتاق ایران: ٢٠٠میلیارد دلار ظرفیت سرمایه‌گذاری تعریف شد

نویسنده : گرین آذین ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ تعداد نظرات : 0
رییس اتاق ایران: ٢٠٠میلیارد دلار ظرفیت سرمایه‌گذاری تعریف شد

تهران- ایرنا– رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: 200 میلیارد دلار پروژه برای سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور مانند صنعت و کشاورزی تعریف شده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «غلامحسین شافعی» امروز- یکشنبه- در نخستین نشست «معرفی ظرفیت های سرمایه‌گذاری و تجاری در صنعت خوراک دام ایران» افزود: ما به بهبود فضای کسب و کار، ثبات اقتصاد کلان و قابل پیش بینی بودن اقتصاد در ایران نیازمندیم و این عوامل همگی به طور مستقیم برای حضور و همکاری های دوجانبه نیاز است.
وی ادامه داد: اقتصاد ایران یکی از اقتصادهای بزرگ منطقه است و برای توسعه به سرمایه‌گذاری خارجی در سه بخش زیرساخت‌ها، صنعت و کشاورزی نیاز دارد.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران افزود: دسترسی به آبهای آزاد و همچنین همسایگی با کشورهایی با 45٠ میلیون نفر جمعیت، ایران را به یک کشور خاص برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.
«برای توسعه زیرساخت ها به توسعه ناوگان و نوسازی زیرساخت های حمل و نقل کشور در بخش های جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی نیازمندیم».
وی گفت: از زمانی که احیای جاده ابریشم مطرح شده است تاکنون 68 کشور دنیا به این طرح پیوستند و موقعیت ایران در این برنامه یک آینده استثنایی را برای سرمایه‌گذاری آماده کرده است.
به گفته وی، در سال‌های گذشته بین ما و دنیا یک شکاف تکنولوژیکی ایجاد شده که این شرایط، ظرفیتی برای سرمایه گذاری در نوسازی صنایع ایران ایجاد کرده است.
شافعی به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: کمبود آب یکی از مشکلات اساسی ماست و روش های نوین آبیاری مورد توجه همه سیاستگذاران قرار دارد و این مورد نیز ظرفیت‌های خوبی را برای سرمایه گذاری در ایران فراهم کرده است؛ ضمن اینکه در قوانین جدید ایران، حمایت های قابل توجهی برای حفظ امنیت سرمایه گذاری لحاظ شده است.
به گزارش ایرنا، نخستین نشست «معرفی فرصت های سرمایه گذاری و تجاری در صنعت خوراک دام ایران» امروز در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
در حاشیه این نشست، کتاب «بازار خوراک دام ایران» رونمایی شد که به زبان انگلیسی نوشته شده و به معرفی اقتصاد ایران بویژه کشاورزی و دامپروری آن پرداخته است.

0
محصولی برای مقایسه وجود ندارد

مقایسه محصولات

لطفا شکیبا باشید ...