رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

درباره ما

گرین آذین ، پیشرو در کشاورزی و باغبانی نوین

ab - درباره ما

گرین آذین شرکت کارآفرین ایرانی و هلندی در عرصه کشاورزی و باغبانی است. این شرکت به تامین و توزیع کلیه محصولات و خدمات کشاورزی و باغبانی می پردازد. همچنین این شرکت ، راه حل های تخصصی و خدمات مشاوره ای به مشتریان خود در سرتاسر دنیا فراهم می نماید. شرکت گرین آذین با اتکا به شبکه گسترده و توانمند شرکای بین المللی خود قادراست بر حسب نیاز مشتریان راه حل های اختصاصی را برای آنها فراهم نماید. شرکت گرین آذین که توسط دکتر سید حسین نعیمی در سال 1394 در شهر روتردام هلند  و شرکت گرین آذین پارس در سال 1395 در تهران توسط مهندس سید محمد رضا نعیمی تاسیس گردیده ، از رقابت و نوآوری در عرضه کشاورزی پشتیبانی می نمایند. ما رقابت پذیری و تخصص را با تکنولوژی و علم ادغام نموده تا راه حل های کارا و پایدار به مشتریان خود عرضه نموده و آنان را قادر به ایجاد اثرات مثبت در مسائل محیط پیرامونی نماید. گرین آذین از کادری مجرب و آزموده در زمینه برنامه ریزی زنجیره های تامین و صنایع کشاورزی برخوردار است. این شرکت با استفاده از توانمندیهای متخصصان خود ، محصولات و خدماتی را با هدف توانمند سازی مشتریان در مواجهه با چالش های عملیاتی ارائه می نماید.

فروشگاه اینترنتی گرین آذین ، بستری مناسب بر مشاوره و خرید اینترنتی محصولات کشاورزی و باغبانی متنوع برای افراد حرفه ای و یا علاقه مند است. مرجعی است برای بهتر دیده شدن انواع محصولات و توانمندسازی کاربران خود در شناخت کشاورزی و باغبانی است. گرین آذین ، امکان خرید آنلاین و ارسال مطمئن انواع محصولات کشاورزی و باغبانی را در هر زمان و مکانی میسر کرده است که شما می توانید پس از کسب اطلاعات لازم و مقایسه محصولات با برندهای مختلف ، انتخاب راحت و مطمئنی را تجربه کنید. برند های معروف و معتبری چون سابوتن ژاپن و رایزوپون هلند و … در فروشگاه گرین آذین در دسترس شما قرار گرفته است تا با مقایسه آن ها با یکدیگر متناسب با نیاز و خواسته خودتان محصول مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. فروشگاه گرین آذین به دنبال ارائه خدمات باکیفیت ، رشد روز افزون و تطابق هر چه بیشتر خود با نیاز مشتریان است. فروشگاه گرین آذین بهترین راه حل را با قیمت رقابتی عرضه نموده و با سرمایه گذاری مداوم در تکنولوژی های نو ارزش افزده برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

 

مأموریت

مأموریت همه‌روزه ما ساختن آینده‌ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن ، همواره خود را محک می‌زنیم و از اشتباهات خود درس می‌گیریم. دانش و ایده‌های بکر ، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش‌های سنتی دارند. به‌عنوان یک تیم هیچ‌چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست‌یابیم.

 

ارزش

رضایت برای همه. ما در گرین آذین شرایطی را فراهم می‌آوریم که در نهایت همگی برنده باشند. اگر مشتری از خرید خود راضی باشد ، خریدهای بیشتری انجام می‌دهد. تأمین‌کنندگان همگی از مزایای یک بازار آنلاین باخبرند و همواره روند سود خود را صعودی می‌بینند. در چنین بستری همگی برنده هستیم.

 

تداوم در بهبود و رشد مستمر

یک شرکت در حال رشد و پویا همواره به دانش خود اضافه می‌کند. در گرین آذین دوره‌های آموزشی برای بالا بردن سطح دانش کارمندان و مدیران برگزار می‌شوند. اشتیاق به پیشرفت و توسعه سازمانی و فردی در همگی ما وجود دارد و آن را از ارزش‌های خود می‌دانیم.

 

تغییرات را مشتاقانه می‌پذیریم

ما به موفقیت‌های کوچک و بزرگ خود ، مغرور نمی‌شویم. از تمام لحظات خود برای بهتر شدن در تخصص‌های فردی و گروهی استفاده می‌کنیم. برای بهتر شدن گاهی نیاز به تغییر است و ما با آغوشی باز به استقبال چنین تغییراتی می‌رویم.

 

حق با مشتری است

شعار برترین فروشندگان همواره یکسان است: حق با مشتری است. تصمیمات اصلی گرین آذین همواره در جهت جلب اعتماد مشتریان صورت می‌گیرد. ما همیشه در تلاشیم تا با ایجاد محیطی امن و آرام ، بستری مناسب برای لذت یک خرید اینترنتی را ایجاد کنیم.

about compusy - درباره ما0
محصولی برای مقایسه وجود ندارد

مقایسه محصولات

لطفا شکیبا باشید ...