رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تضمین بهترین قیمت

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در گرین آذین با گارانتی اصل ، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از گرین آذین ، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد ، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

فروشگاه گرین آذین همواره یکی از مزیتهای خود نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های در سطح شهر را ارائه قیمتهای رقابتی اعلام نموده است ، لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر دو چندان برای مشتریان ، 3 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده که بر اساس آن چنانچه مشتری تا 3 روز پس از خرید ، اعلام نماید که کالا یا کالاهای خریداری شده بالاتر از قیمت مصرف کننده و یا مصوب شرکتهای اصلی تولید یا واردکننده محصولات و یا فروشگاه های معتبر دیگر بوده است ، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از ۲ ساعت) ، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد.

لازم به توضیح است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسنات نرخ ارز در بازار است , حداکثر تا ۲۴ ساعت می باشد .

توجه :

با دلیل آنکه تمامی کالاهای گرین آذین کالاهای اصل و شرکتی ، دارای گارانتی اصلی ، دارای قطعات اصلی و دارای خدمات پس از فروش هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی ، کالای تقلبی یا معیوب ، کالای پشت ویترینی ، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است و … ، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید ، لذا ملاک قیمتی ، تنها قیمت های رسمی اعلام شده توسط تولیدکنندگان یا واردکنندگان اصلی آن کالا یا قیمتهای ارائه شده توسط فروشگاه های معتبر و شناخته شده می باشد.

مشتریان محترم توجه نمایند یکی از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نظر مدل ، رنگ ، سایز ، گارانتی ، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی ، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه گرین آذین باشد.

1. با توجه به اینکه گرین آذین خود وارد کننده کالا می باشد و صرفا کالاهای شرکتی را به فروش می رساند و معمولا پارت کالاهایی که یک شرکت وارد و پخش می نماید ، یکسان است ، لذا فروشگاهی نمی تواند اعلام نماید که کالای ما مربوط به کشور X است و کالای فروشگاه گرین آذین مربوط به شرکت Y.

2. با این حال در مواردی که از یک کالا چند سری در بازار وجود دارد ، گرین آذین به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی، با تفکیک کشور سازنده برای مشتری، امکان انتخاب را برای مشتری فراهم می آورد.

3. حتی اگر در یک کالا کشور سازنده درج نشده باشد ، مشتریان محترم می توانند بصورت تلفنی ، کشور سازنده را سوال نمایند و سپس با اطمینان خرید نمایند.

تمام کالاهایی که یک شرکت گارانتی می نماید ، تماما دارای مدت گارانتی یکسان می باشند و امکان ندارد مدت گارانتی در یک فروشگاه با فروشگاه دیگر دارای تفاوت باشد.

در ضمن بر خلاف برخی از فروشگاه های دیگر که ممکن است بخشی از مدت گارانتی سپری شده باشد ، در گرین آذین سعی می گردد تاریخ گارانتی ها به روز باشد.

 

برخی از فروشگاه ها اعلام می کنند ، علت اینکه قیمت گرین آذین ارزان تر است این است که مثلا کالاهای معیوب شرکت سابوتن را خریداری می نماید ، آیا این موضوع صحت دارد؟

خیر، متاسفانه عدم امکان رقابت سالم از سوی برخی از فروشندگان باعث شده آنها به هر ترفند و حیله ای دست آویز شده تا بتوانند با تخریب ذهنیت مشتری، کالای خود را با قیمت بالاتر به فروش برسانند.

 

حال چگونه از این موضوع مطئمن گردیم؟

1. اولین سوال را بهتر است از خودمان بپرسیم ، آیا یک شرکت بزرگ بین المللی مثل سابوتن حاضر می شود با عرضه محصولات معیوب در بازار ، برند خود را زیر سوال ببرد؟ آن هم در شرایطی که این شرکتها بودجه های کلانی را صرف تبلیغات و خدمات پس از فروش برای برندسازی خود می کنند؟

2. آیا حتی اگر نماینده آنها در ایران (گرین آذین) بخواهد اینکار را انجام دهد ، شرکت اصلی اجازه اینکار را به آنها می دهد؟

3. فرض کنیم فرد یا فروشنده ای که به شما این مطلب را بیان نموده است ، پاسخ این سوال را مثبت بدهد. حال از خود فرد فروشنده سوال کنید شما چطور ثابت می کنید که محصولات و کالای خود شما ، جزء این کالاهای مشکل دار نیست؟ با راهکاری که او ارائه می دهد به راحتی می توانید بفهمید که کالای خریداری شده از گرین آذین معیوب است یا کالای خریداری شده از همان فروشگاه!!

4. یک راهکار دیگه این است که بجای قبول حرف فروشنده ، با شرکت یا خدمات پس از فروش برند مورد نظر تماس گرفته و بررسی کنیم آیا این موضوع صحت دارد یا خیر؟

 

آیا قیمتهای سایت به روز است؟

بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد. بدین منظور به عنوان اولین و تنها فروشگاه اینترنتی تاریخ به روز رسانی قیمت و موجودی را در کنار تمام قیمت محصولات درج کرده ایم. این تاریخ نشان می دهد که در آن روز مشخص این محصول در فروشگاه به قیمت مشخص شده، موجود بوده است. با این حال مشتریان جهت آگاهی از آخرین قیمت و موجودی تنها لازمست ثبت سفارش نمایند.

در ضمن به استحضار می رساند در بیش از 95 درصد مواقع حتی با گذشت تاریخ به روز رسانی، قیمت ها و موجودی صحیح می باشند.

آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟

با توجه به اینکه قیمت گذاری کالاها در گرین آذین بر اساس حداقل حاشیه سود می باشد، متاسفانه امکان هیچ تخفیفی بر روی قیمت های آن وجود ندارد.

چرا قیمت ها در گرین آذین پایین تر از سایر فروشگاهها می باشد؟

دلیل اصلی این موضوع سیاست گرین آذین در ارائه کمترین قیمت و ارائه بیشترین خدمات به مشتریان می باشد.

ما آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی هیچ متغییری برای موفقیت یک کسب و کار ، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد ، برای همین سعی کرده ایم بجای پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات ، حاشیه سود خود را کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر ، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم ؛ و این یعنی بازی برد-برد برای ما و شما.

همین سیاست در حال حاضر باعث گردیده که بسیاری از مشتریان ما افرادی باشند که از طریق دوستان و آشنایان خود با گرین آذین آشنا شده اند.

 

چه شرایطی دارد؟

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید از نظر ویژگی‌های فنی ، رنگ ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای موجود در گرین آذین اصل هستند ، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند ، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.

4. با توجه به رسمی بودن فاکتورهای گرین آذین ، فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی و دارای کد اقتصادی و 9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

5. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: گرین آذین همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند ، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و با کیفیت به همراه داشته باشند.

6. یکسانی شرایط برای کالاهایی که دارای تاریخ تولید یا انقضا هستند ، شامل تاریخ مصرف نیز می‌شود.

7. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

8. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به گرین آذین ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل خریداری باشد.

9. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه ، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده ، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت گرین آذین ، مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.

 

چگونه درخواست بفرستید؟

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود ، به آدرس ایمیل inof@greenazin.com ارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به صورت عکس یا فایل اسکن شده ؛ پیش فاکتور باید :

– شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس ، آدرس و مهر فروشگاه ، نام خریدار ، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور ، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

– تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار  و کالا در آن فروشگاه موجود و قابل خریداری باشد.

– صرفا برای همان محصول به صورت تکی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی ، کافی‌ست آدرس فروشگاه اینترنتی و لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود. بدیهی است که اگر به وب سایت‌های مرجع مقایسه قیمت لینک داده شود ، ایمیل ارسالی قابل بررسی نخواهد بود.

 

چه زمانی درخواست بفرستید؟

درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش ، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر ، اضافه مبلغ پرداخت شده را به حساب شخص واریز می‌کنیم.

 

سوال دارید؟

با شماره تلفن 32523454 (023) – (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید.

 

قوانین

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح ، حق عدم پذیرش آن درخواست برای گرین آذین محفوظ است.

گرین آذین می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.0
محصولی برای مقایسه وجود ندارد

مقایسه محصولات

لطفا شکیبا باشید ...