رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

بسته بندی شیک

karton 300x160 - بسته بندی شیک

بسته بندی علم ، هنر و فناوری قرار دادن یا محافظت از محصولات مختلف برای توزیع ، ذخیره ، فروش و یا استفاده بهینه از کالا محسوب می شود اگرچه ما هر روزه از کالاهایی که بسته بندی هایشان از طراحی های مختلف و یا مشابه برخوردار هستند،استفاده می کنیم اما کمتر به تلاشی که برای خلق آنها صرف شده ، توجه می کنیم حتی شکل نهایی ساده ترین نوع بسته بندی نیز ممکن است ساعت ها و یا روزها زمان برده باشد. بسته بندی چهره کالاست در یک تقسیم بندی کلی ، سه سطح اصلی می‌توان برای هر کالا در نظر گرفت.
اول خود کالا و شالوده مطرح است و پاسخ به این پرسش است که خریدار واقعا چه چیز را می خرد؟ در سطح بعدی طراحان کالا بازار را مورد بررسی قرار میدهند بر مبنای آن درصدد می شوند یک کالای واقعی را به وجود آورند که بسته بندی کالا در این سطح قرار میگیرد بسته بندی به همراه مواردی مثل طرح و نام تجاری و کیفیت به نحوی با هم ترکیب می شوند که ارائه فایده اصلی کالا امکانپذیر باشد.
آخرین سطحی که مورد توجه قرار میگرد مزایای اضافی می باشد که باید در بسته بندی به ان توجه گردد.
مزایای اضافی مثل خدمات پس از فروش ، تضمین ها و نصب و شرایط تحویل است بسته بندی سبب ساز اولین ارتباط مستقیم با مشتری است و تا حد زیادی وظیفه ارائه یک تصویر ذهنی مطلوب از کالا را به عهده دارد از نظر روانی اولین برخورد و تصویری که ما از اشخاص داریم مهمترین تصویر و تعیین کننده ترین است این قاعده در مورد کالا هم صادق است. . با این وجود شرکت گرین آذین توانسته کلیه سفارشات را در بسته بندی شکیل ، امن و سالم تحویل مشتری قرار دهد.0
محصولی برای مقایسه وجود ندارد

مقایسه محصولات

لطفا شکیبا باشید ...